wywóz odpadów Poznań logo
+ 48 575 532 975

Usługi

Wywóz gruzu

Specjalizujemy się w profesjonalnym odbiorze i wywozie gruzu na terenie Poznania i okolic. Zdobyta już wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz dostosowanie usługi do potrzeb klientów, pozwala na zaoferowanie fachowego wywozu gruzu.

Wywóz odpadów

Po pracach remontowych lub budowlanych obowiązkiem inwestora lub właściciela nieruchomości jest wywóz odpadów. Wywóz odpadów można zorganizować poprzez zatrudnienie naszej firmy lub wynajem kontenerów na gruz. Zajmujemy się wywozem odpadów pobudowlanych, odpadów poremontowych, wywozem gruzu itp.

Wywóz śmieci

Naszą usługę kierujemy do osób, które są w trakcie remontu mieszkania lub domu. Nasza firma przygotowana jest na sprawny wywóz każdej ilości odpadów. Odbieramy również śmieci komunalne.

Wywóz ziemi

Oferujemy usługowy wywóz gruzu budowlanego i ziemi w kontenerach. do dyspozycji klientów kontenery o pojemności 7, 8 i 10, 20, 28, 32 m3. Oferujemy najniższe ceny, a wszyskie odpady gruzu budowlanego i gruzziemi poddawane są procesowi odzysku w sposób przyjazny środowisku

Wywóz gałęzi i odpadów zielonych

Odpady zielone to wszelkie resztki i pozostałości z pielęgnacji ogrodów, drzew, krzewów i trawników. W przypadku gdy nie posiadamy przydomowej kompostowni, istnieje konieczność zlecenia wywozu odpadów zielonych specjalistycznej firmie, zajmującej się ich zagospodarowaniem.

Likwidacja dzikich wysypisk

Na zlecenie urzędów samorządowych, instytucji państwowych czy osób prywatnych zajmujemy się także likwidację dzikich wysypisk śmieci, które wciąż są niechlubną wizytówką naszych lasów. Usługę wykonujemy w ciągu kilku godzin od przyjęcia zlecenia. Do transportu odpadów z dzikich wysypisk dostosowujemy odpowiedniej wielkości kontenery, a także specjalistyczne pojazdy z koparkami włącznie.

Wynajem kubłów zsypowych

Oferujemy wynajem zsypów do gruzu, śmieci itp. Profesjonalnych, łatwych w montażu i bezpiecznych. Z możliwością pracy na kilku kondygnacjach jednocześnie (kielichy zsypowe montowane na dowolnym odcinku zsypu)

Wynajem kontenerów na gruz

Kontenery na gruz to szeroka oferta kontenerów o różnej pojemności, w zależności od potrzeb zamawiającego i wielkości inwestycji, a co za tym idzie ilości gruzu do wywiezienia. Odpady i gruz należy wywieźć w odpowiednie miejsce, wskazywane przez władze miasta.

Sprzedaż gruzu i kruszywa

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom kruszywo najlepszej jakości po konkurencyjnych cenach. Nasza firma zajmuje się sprzedażą kruszywa budowlanego takiego jak: piasek, mieszanki granitowe, żwir, kliniec i tłuczeń. W ofercie także najwyższej jakości kostka granitowa. Dysponujemy również flotą aut samowyładowczych, którymi zapewnimy transport materiałów budowlanych

Transport gruzu

Tylko u nas duża wywrotka, która sama się ładuje! Nie potrzeba żadnego dodatkowego sprzętu do załadunku! Sięgniemy także przez ogrodzenie i inne przeszkody!

Usługi koparko ładowarką

Posiadany przez nas sprzęt znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne są wykopy czy też niwelowanie nierówności terenu. Wykonywanie fundamentów i instalacji ziemnych, korytowanie dróg, utwardzanie nawierzchni bądź odwadnianie terenu to niektóre z prac, które dzięki świadczonym przez nas usługom mogą przebiegać szybciej oraz sprawniej.

Usługi koparką

Oferujemy profesjonalne usługi koparką. Wykonujemy wykopy pod: -wod-kan -szamba -drenaże domów oraz pól

Odśnieżanie i zamiatanie ulic

Władzom samorządowym, a także właścicielom parkingów przy dużych obiektach handlowych, sportowych i kulturalnych oraz dużych posesji oferujemy usługę sprzątania i odśnieżania ulic za pomocą specjalistycznego sprzętu.